VÁNOČNÍ DÁREK KPO
Tréninkový plán a deník v jednom

Vánoce

    Přemýšleli jste už o přípravě podle tréninkového plánu? Máte tréninkový deník? Že na to nemáte čas ani peníze? Právě proto je tu letošní vánoční dárek KPO!

    Práce s deníkem je naprosto snadná - jedná se o předdefinovanou tabulku Excelu. Stačí vyplnit hodnoty svých prahů, hodiny a kilometry natrénované v letošním roce a procenta, o která chcete svůj tréninkový objem v příštím roce zvýšit a plán je připraven.

    Čeká vás třináct čtyřtýdenních cyklů, stupňovaných podle postupující sezóny. Pravidlo superkompenzace respektují i jednotlivé týdny v každém cyklu. Navíc v plánu najdete i jeden nebo dva tréninkové motivy, typické pro konkrétní období.

    Do deníkové části si budete moci zapisovat skutečně odtrénované kilometry a hodiny a kontrolní součty vám ukáží, jak si stojíte oproti plánu. Kdo má radši srovnání grafické, uvidí je v grafech v poslední tabulce.

    V prvních tabulkách je jednoduchý help, díky kterému se pouhým ukázáním kurzorem dozvíte, co které okénko tabulky znamená a případně co do něj zapisovat. Jednotlivé tréninkové motivy jsou popsány rozsahy TF a kadence přímo v deníku, podrobnější informace se dozvíte prokliknutím online helpu.

    No a protože tabulka je otevřená, vlastní tvořivosti se meze nekladou. Můžete po libosti přidávat další listy s hodnotami i grafy. A ten, kdo zjistí, že plán je pěkná věc a přál by si svůj vlastní, ušitý na tělo, najde v online helpu adresy, na které se může obrátit.

    A teď už můžete směle stahovat a rozbalovat. Ať slouží! ;-)

    Krásné svátky a všechno nejlepší v roce 2005 přeje

    KPO a Ondra Vojtěchovský zejména

Tréninkový plán a deník

NAVRCHOLU.cz