Silniční Velosérie 2002: triumf Michala Koše a Martina Studenovského

Naši chlapci dominovali letošnímu ročníku silniční Velosérie a potvrdili, že loňské první a druhé místo nebylo náhodné. V sezóně 2002 kráčeli za nejvyššími cyklomaratónskými posty stejně nekompromisně, jako minulý rok a v obráceném gardu než vloni se podělili - o zlato Michal Koš a stříbro Martin Studenovský. Blahopřejeme! Skvělé výkony podávali i ostatní jezdci KPO.

Do silniční Velosérie 2002 bylo zařazeny 4 závody: Rampušák (200 km), Beskyd Tour (245 km), Lacman Look Vysočina (215 km) a Král Šumavy (250 km) a do hodnocení se započítávaly pouze nejlepší dva výsledky na dlouhých tratích. V mužské kategorii pozlatil své kolo, nohy a cyklistické srdce Michal Koš a stříbrný trůn vybojoval Martin Studenovský. I další jezdci KPO vozili z maratónských tratí skvělé výsledky a o to, že mezi prvními pěti byli tři jezdci KPO, se zasloužil Jakub Rotrekl.

Statečně bojovala i naše děvčata a v ženské kategorii vybojovala druhou příčku Hanka Ebertová, třetí Dáša Likusová a šestou Alena Nedvědová.

V jediné vyhlášené soutěži týmů v rámci Lacman Look Vysočina naše "áčko" ve složení Michal Koš, Martin Studenovský, Jakub Rotrekl a Radek Procházka nenašlo soupeře a v nabité konkurenci na dlouhé trati zvítězilo.

Tým KPO - silniční Velosérie 2002 (dlouhá trať)